●~Gençlik Fan~●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaş Paylaşa Bildiğin Kadar!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Evlilik böyle birşey işte

YazarMesaj
MeLeK

MeLeK

Takım : Evlilik böyle birşey işte 61945368
Ruh Hali : Evlilik böyle birşey işte Bravo10

Evlilik böyle birşey işte Empty
MesajKonu: Evlilik böyle birşey işte   Evlilik böyle birşey işte Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 10:59 pm

Soğuk bir kış aksamı, hamburgercinin kapısından içeri yaşlı bir amcayla teyze girmisler, bir masaya oturmuşlar. Derken amca, kasaya gidip 1 hamburger, 1 büyük boy patates ve bir büyük Cola almış. Elinde tepsiyle masaya dönmüş, hamburgeri ikiye bölerek yarısını
teyzenin önüne koymuş, sonra bütün patatesleri tek tek sayarak onların da yarısını teyzeye vermiş, sonra Cola kutusunu da ortaya koymuş,
önce bir yudum kendisi içiyor sonra da teyze bir yudum alıyormuş.
Herkes "ne tatlılar, iki tonton buraya gelmişler, bir kişilik yemeği ikisi yiyorlar zavallıcıklar" diye onları izliyormuş.
Derken bir de bakmışlar ki teyzenin önünde hamburgerle, patatesler olduğu gibi duruyor, kocasınınn afiyetle yemek yiyişini seyrediyor,
arada bir de Cola'dan bir yudum alıyormuş.

Sonunda orda çalışanlardan biri dayanamamış, yanlarına gitmis; "affedersiniz, ben sizi izlemekten kendimi alamadım lütfen izin verin size bir menü kendim ısmarlayayım."
Yaşlı amca; "teşekkür ederiz ama biz halimizden memnunuz. 60
yıldır evliyiz ve herşeyimizi işte böyle paylaşırız" demiş.
Bunun üzerine genç adam teyzeye dönmüs; "peki ama teyzecigim, siz neden hamburgerinizi, patateslerinizi yemiyorsunuz, neyi
bekliyorsunuz?.."

Yasli teyze yanıt vermiş;
--Dişleri

Evlilik böyle birşey işte
1 sayfadaki 1 sayfası