●~Gençlik Fan~●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaş Paylaşa Bildiğin Kadar!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yasemin Ergene'nin Hayatı

2 posters
YazarMesaj
KartaLiçe...!

KartaLiçe...!

Doğum Tarihi : 10/05/94
Takım : Yasemin Ergene'nin Hayatı Bjkr
Ruh Hali : Yasemin Ergene'nin Hayatı Artiz10

Yasemin Ergene'nin Hayatı Empty
MesajKonu: Yasemin Ergene'nin Hayatı   Yasemin Ergene'nin Hayatı Icon_minitimeSalı Ocak 26, 2010 2:30 pm

Yasemin Ergene
Doğum Yeri : Yurt Dışı
Doğum Tarihi : 22 Ocak 1985
Eğitimi : Sanat Merkezi

Lise öğrenimini Tekirdağ'ın Mürefte köyünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünde eğitim aldı. Koçum Benim, Çocuğun Var Derdin Var, Ah Be İstanbul, Aşk Oyunu ve Doktorlar adlı televizyon dizilerinde rol aldı.

koçum benim" isimli projeyle 7 yıl önce oyunculuğa adım atan "doktorlar" dizisiyle yıldızı parlayan ergene mesleğinin zirvesinde böyle bir karar almasının nedenini anlattı: "liseyi 7 yıl önce bitirdim. en büyük hayalim Üniversiteye gitmekti ancak kimse teşvik etmiyordu. izzet buna vesile oldu. o sürekli finans ve ekonomi dergileri okuyordu. finans ve ekonomi benim de ilgi alanıma girmeye başladı. bu yüzden de bilgi Üniversitesi'ni tercih ettim. Şu an hazırlık okuyorum. eğitimim 5 yıl sürecek. o yaştan sonra da hiçbir yapımcı benimle çalışmaz. bu yüzden oyunculuk sayfasını tamamıyla kapattım. her gün bir çok yapımcı arıyor onlara da 'artık oyunculuk yapmıyorum' diyorum, şaşırıyorlar. benim için önce okulum geliyor. "
-KuBRa-

-KuBRa-

Doğum Tarihi : 17/09/95
Takım : Yasemin Ergene'nin Hayatı 61945368
Ruh Hali : Yasemin Ergene'nin Hayatı Seviml10

Yasemin Ergene'nin Hayatı Empty
MesajKonu: Geri: Yasemin Ergene'nin Hayatı   Yasemin Ergene'nin Hayatı Icon_minitimePaz Ocak 31, 2010 11:31 pm

Paylaşım için teşekkürler

Yasemin Ergene'nin Hayatı
1 sayfadaki 1 sayfası