●~Gençlik Fan~●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaş Paylaşa Bildiğin Kadar!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ziynet Sali (Röpörtaj)

YazarMesaj
KartaLiçe...!

KartaLiçe...!

Doğum Tarihi : 10/05/94
Takım : Ziynet Sali (Röpörtaj) Bjkr
Ruh Hali : Ziynet Sali (Röpörtaj) Artiz10

Ziynet Sali (Röpörtaj) Empty
MesajKonu: Ziynet Sali (Röpörtaj)   Ziynet Sali (Röpörtaj) Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 5:08 pm

Ziynet Sali (Röpörtaj) Ziynet_sali3
Sezen Aksu imzalı "Bizde Böyle" isimli şarkısıyla büyük beğeni toplayan ve önümüzdeki günlerde 2 yeni şarkıdan oluşan single albümüyle yeniden müzik marketlerde yerini alacak olan Ziynet Sali, Mine Ayman'ın sorularını yanıtladı...

Görüntünüzle ve söylediğiniz şarkılarla büyük beğeni elde ettiniz, bu değişimin ve başarının sırrı nedir?
Bir uyanış yaşadım, bazı şeylerin zamanı vardır, artık kendimi daha iyi tanıyorum ve ne istediğimi biliyorum. Enerji olarak da bu değişime hazırdım ve doğru zamanda doğru bir projeyle, doğru kişilerle çalışarak başarıya ulaştım.
Gece mekanlarında sahne almaya devam ediyor musunuz?
Geçtiğimiz haftalarda İstanbul'da sahne aldım peş peşe iki hafta ve çok yoğun bir ilgiyle karşılaştım. Özellikle gençler şarkılarıma büyük ilgi gösteriyorlar. Sahne almayı ve sevenlerimle buluşmayı çok seviyorum ama gece sahne almak gerçekten çok yorucu oluyor, bu yüzden sürekli bir yerde sahne almayı düşünmüyorum. Konserlere ve özel gecelerde sahne almaya devam ediyorum.
Repertuarınızda ne tür şarkılar var?
Repertuarım çok geniş, istenen her tür şarkıyı söyleyebiliyorum. Sahnedeysen sadece kendi şarkılarımı söylemiyorum, Türk sanat müziğinden türkülere kadar geniş bir repertuarım var. Ayrıca Yunanca ve İngilizce şarkılar da söylüyorum.
Hakkınızda çıkan Sinan Akçıl ile aşk dedikoduları hakkında ne düşünüyorsunuz?
Böyle bir şey tabii ki yok aramızda, Sinan Akçıl benim çok sevdiğim müzisyen bir arkadaşımdır. "Herkes Evine" adlı albümümde birlikte çalıştık, dolayısıyla eskiden beri tanışıyoruz ve arkadaşız zaten. Biz sadece müzik konuşuyoruz, benim ruhumu ve müzikte ne istediğimi anlayan çok zeki ve yetenekli bir müzisyen, bundan sonra da Sinan Akçıl ile albümlerimde çalışmaya devam edeceğiz.
Yeni albümünüz ne zaman çıkacak?

Şu günlerde 2 şarkıdan oluşacak bir albüm hazırlığı içindeyim. "Bizde Böyle" adlı şarkım daha çok yeni olmasına rağmen ben arayı açmadan yeni şarkılarla devam etmek istiyorum. Yeni şarkılarımdan biri Sinan Akçıl'ın diğeri de Soner Sarıkabadayı'nın şarkısı. İki şarkı da çok güzel, bu yüzden yeni bir albüm yapana kadar beklemek istemiyorum, Aralık ayında 2 şarkıdan oluşacak olan yeni albümüm çıkmış olacak. Çıkış şarkımın ismi "Her Şey Güzel Olacak", bu şarkı Sinan Akçıl'ın şarkısı ve bu şarkıyla çıkış yapacağım.

Ziynet Sali (Röpörtaj)
1 sayfadaki 1 sayfası