●~Gençlik Fan~●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaş Paylaşa Bildiğin Kadar!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ashley Tisdale Röportaj // Fairy Girl

YazarMesaj
eLiche...

eLiche...

Takım : Ashley Tisdale Röportaj // Fairy Girl 61945368
Ruh Hali : Ashley Tisdale Röportaj // Fairy Girl Bravo10

Ashley Tisdale Röportaj // Fairy Girl Empty
MesajKonu: Ashley Tisdale Röportaj // Fairy Girl   Ashley Tisdale Röportaj // Fairy Girl Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 8:46 pm

Yıldızı High School Musical ile parlamış olan, güzel yıldız Ashley Tisdale ile kısa bir röportaj yaptık.
Tisdale verdiği yanıtlarla bizi tekrar zekasına ve düşüncelerine hayran bıraktı.

F.G.: Yeni şarkıların ve tarzın gerçekten müzik dünyasına damgasını vurdu.

A.T.: Evet o kadar çaba ve emek sonucu böyle bir şey elde etmek mutluluk verici.

F.G.: Önceki günlerde, konserinde sendelediğin ve 15 dakikalık bir mola istediğin doğru mu?

A.T.: Doğru ama bunu ilk kez yaşadım. Şu sıralar her yaptığım işte bunalıyorum, sanırım çok meşgulüm. Doğru düzgün uyumaya bile vaktim yok.

F.G.: Bazı insanlar fazla ünden kaynaklanan psikolojik rahatsızlıkların olduğundan bahsediyor.

A.T.: Bu kesinlikle yanlış. Dediğim gibi fazla meşgulüm, benim asla bu şekil rahatsızlıklarım olmadı. Zaten genç yaşta ünlü olmuş biriyim, ortada böyle bir durum olsaydı daha erken ortaya çıkardı.

F.G.: Terapi aldığın dedikodusu da ortalıkta dolaşıyor.

A.T.: Evet alıyorum çünkü rahatlamama yardımcı oluyor. Tanrı aşkına bunlar gerçekten çok abartılıyor.

F.G.: Sonun Britney gibi mi olacak?

A.T.: Tabii ki hayır, Britney’in bir eşi ve çocukları vardı. Kısacası onun daha değişik problemleri ortaya çıkmıştı. Hem Britney şuan gerçekten iyi bir yerde. Onun karanlık günleri hakkında konuşulmasını istemediğini tahmin ediyorum, bu yüzden öncesinde konuşmadım şimdide ortaya bir şey atmak istemiyorum.

Düzeltilmiş tam haberdir.
01.22.2010.
[i][center]

Ashley Tisdale Röportaj // Fairy Girl
1 sayfadaki 1 sayfası