●~Gençlik Fan~●
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaş Paylaşa Bildiğin Kadar!

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kenan Roportaj

YazarMesaj
eLiche...

eLiche...

Takım : Kenan Roportaj 61945368
Ruh Hali : Kenan Roportaj Bravo10

Kenan Roportaj Empty
MesajKonu: Kenan Roportaj   Kenan Roportaj Icon_minitimeC.tesi Şub. 13, 2010 10:43 pm

KENAN İMİRZALIOĞLU MAGAZİN BASININI SUÇLADI: HAYATIMI MEDYAYA AÇMAM İÇİN EŞCİNSEL OLDUĞUMU YAZIYORLAR

Deli Yürek adlı diziyle yıldızı parlayan Kenan İmirzalıoğlu, hakkında ortaya atılan “eşcinsel” iddialarına Posta Gazetesi’nden yanıt verdi ve medyayı suçladı.

Bir süre önce oyuncu Uğur Yücel ile Hollanda’da evlendiği öne sürülen İmirzalıoğlu, “Eşcinsel olduğum dedikodusunu yayanlar, hayatımı medyaya açmam için yem atıyorlar” dedi. Deli Yürek dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, magazin medyasına ateş püskürdü. Posta gazetesi yazarı Arzu Arınel’e konuşan İmirzalıoğlu, hakkında ortaya atılan iddiaları yanıtladı. Hatırlanacağı üzere, internetteki bazı siteler, sanatçı Kenan İmirzalıoğlu ile Uğur Yücel’in yurt dışında evlendiklerini öne sürmüştü. Röportajda bu iddiaya değinilmedi ama, genç oyuncu hakkındaki iddialara şu yanıtları verdi: İmirzalıoğlu: Eşcinsel değilim !!! Eşcinsel olduğu iddialarının çok çirkin ve acımasız olduğunu söyleyen Kenan İmirzalıoğlu, bu dedikoduların özel hayatını medyaya açması için bir çeşit yem olduğunu düşünüyor. Ve soruyor: Edebimle, haddimi bilerek yaşamam suç mu? Posta gazetesi yazarı Arzu Arınel, Kenan İmirzalıoğlu ile röportaj yaptı. Röportaj şöyle... Sizin için `Gay olabilir` deniliyor. İşte böyle de bir çirkin durum var. Ben bunun bir nevi taktik olduğunu düşünüyorum. Ve çok acımasız bir taktik. Aslında buna söylenecek hiçbir şey yok. Marlon Brando`nun bir kitabı var; `Annemin Şarkıları` diye. Okudunuz mu? Hayır okumadım. Orada Brando`nun bir sözü var. Bakın ben söylemiyorum, o söylüyor: Eğer siz medyaya onların istediğini vermezseniz, inanılmaz derecede vahşi, inanılmaz derecede tehlikeli bir canavar haline gelir ve sizden istediği şeyi almak için size her türlü şeyi yaparlar... Ama bunu yazarsanız lüzumsuz şekilde düşman edineceğim diye de korkarım. Türkiye`de herkese bir şey söylüyor, ama medyaya söylememeniz gerekiyor. Çünkü `baaam` diye kafanıza indirir sopayı. Bana "Niye kız arkadaşını tanıştırmıyorsun" diye soruyorlar. Her sağlıklı erkek gibi benim de bazı tercihlerim var. Ayrıca herkesle muhatap olunması gerekmiyor. Galiba bu tür değerler yavaş yavaş kayboluyor. Peki değerlerini korumaya çalışanlara niçin böyle acımasızca suçlamalar geliyor? Benim öyle bir tercihim, öyle bir hayatım olsaydı bunu bir gün bir yerlerden bir şeylerden anlardınız. Ama bu tamamen farazi. "Biz bu yemi atalım, o zaman kız arkadaşıyla ortaya çıkacak" diye olta atmaları hiç hoş değil. Ben bir ara bunun gazına geldim. Yani şu anlamda geldim: "Ya böyle saçma sapan şey olur mu? Tamam o zaman ben de kız arkadaşımla bir fotoğraf çektireyim" durumuna geldim. İnanılmaz bir şey ya! Ben edebimle yaşamaya çalışıyorum. Gerçekten edebimle, haddimi bilerek yaşamaya çalışıyorum ve insanlar bu tür şeyler söylüyor. Çok ayıp! Tamam bu sıkıntılı soruyu geçelim isterseniz. Şimdi aklıma muziplikler de geliyor. Desem ki: `Gaylerin Yaşam Psikolojisi` diye bir kitapçık çıkmış! Güleyim mi ne diyeyim şaşırıyorum. Allah Allah yahu.

Kenan Roportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kenan İmirzalıoğlu Biyografi
» Kenan İmirzalıoğlu Galeri
» İpek Özkök Röportaj
» Ziynet Sali (Röpörtaj)
» Sarp [eski bir roportaj]